Drop us a line

  • Tel: 0535 - 867 08 10info@gideracmabursa.com
  • Alemdar MahallesiOsmangazi/Bursa
  • 7 / 24 Kesintisiz Hizmet Kamera ile Ücretsiz Görüntüleme

Hakkımızda

TEKNİK EKİPMAN

Kanalizasyon temizleme, kanal ve gider açma, tıkanıklık açma altyapı tesisat hizmetleri ve her türlü alt yapı arızasını teknolojik ekipmanlar ile çalışarak çözümlemekteyiz.

EKONOMİK HİZMET

Her türlü alt yapı sorununa son teknoloji ekipmanlar ile müdahale ederek cazip fiyatlarla ve kaliteli hizmetimiz ile çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir.

UZMAN PERSONEL

Kanalizasyon temizleme, kanal ve gider açma, tıkanıklık açma gibi altyapı tesisat hizmetleri ile sektöründe konusunda uzman ve tecrübeli personeliyle sizlere hizmet vermektedir.

7/24 İLETİŞİM

Kanalizasyon temizleme, kanal ve gider açma, tıkanıklık açma gibi bina ve inşaatların alt yapı tesisat sorunlarının tümünde firmamızı 7/ 24 arayabilir, hizmet talep edebilirsiniz.

BURSA GİDER AÇMA

Bursa Kanal ve Gider Açma,temizleme, tıkanıklık hizmetlerinde 13 yıllık  tecrübemiz ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Bursa Kanal ve Gider Açma  kanalizasyon, inşaat sektörü içerisinde özel,resmi kurumlar,fabrikalar, işletmeler ve tüm sektör firmaları için her çeşit Kanla ve Gider problemleri için son sistem Makinelerle müdahale ederek  çözüm ortağınız olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Kanal, kanalizasyon, tıkanıklık açma ve su kaçağı tespiti
gibi alt yapı sorunlarının tümünde firmamızı 7/ 24 arayabilirsiniz.

Ücretsiz keşif hizmetimiz ve müşterilerimize sunmuş olduğumuz en uygun fiyatlarımız ile sizlere bir telefon kadar yakınız.Kanal temizleme, kanalizasyon temizleme, tıkanıklık ve gider açma ve her türlü tesisat işlerinizde çalışma yapılacak alanı kırıp, dökmeden, zarar vermeden her türlü alt yapı sorununu teknolojik ekipmanlar ile çalışarak hizmet vermekteyiz.

blog6

BURSA GİDER AÇMA HİZMETLERİ

  • Tıkanıklık ve Gider Açma Çalışmaları
  • Kırmadan Cihazla Su Kaçağı Tespiti ve Onarımı
  • Kameralı Cihazlarla Kanal Görüntüleme ve Temizleme Çalışmaları
iletisim-banner
Call Now Button